Działka rekreacyjna w Liskach gm. Stare Juchy 2023-02-15
84000 zł
Warmińsko-mazurskie, Liski
Telefon: 694960556

Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Liski gmina Stare Juchy o pow. 1023 m2. Działka nr 27/6 jest w kształcie prostokąta. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą utwardzoną sprzedawaną w udziałach. Działka znajduje się około 1 km od Jeziora Garbas a nad jeziorem plaża gminna. Liski leżą o 3 km od Starych Juch i 19 km od Ełku. Sąsiedztwo to grunty rolne niezabudowane, las oraz zabudowa jednorodzinna. Na działce uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę rekreacyjną.

Media: w drodze asfaltowej: prąd, wodociąg, kanalizacja.


Atuty działki:

• jezioro Garbas

• cisza, spokój

• las

Cena: 84 000 zł


W razie pytań proszę o tel po godz. 17.00

694 960 556

Ocena: 0
Wyświetleń: 19 Dodał(a): agnieszkalipinska25


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA EŁK

Web-Ogloszenia.pl to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. Web-Ogloszenia.pl to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.